“Biz” Bir Takımız

ÖZSAR olarak 33. yılımızda fabrikamızı, makinelerimizi, yönetim binamızı ve en önemlisi hedeflerimizi yenileyerek yolumuza devam ediyoruz.

Her deneyim bize yeni bir ufuk, yeni bir anlayış olarak geri dönüyor… Sektörün öncüsü olmanın verdiği gururla, çizgimizden ayrılmadan, bakış açımızı değiştirerek yeni ufuklara yelken açıyoruz.

Teknoloji alt yapılı ve sürdürülebilirlik temel ilkeli üretim sistemimizle inovatif felsefemizi sektörümüzle paylaşmaya hazırlanıyoruz. Bizi geleceğe taşıyacak basamakları çıkarken Özsar denince akıllara gelen, deneyim, kalite ve güven anlayışını arkamıza alarak sektörün dünyaya açılan penceresi olmaya devam ediyoruz.     

Bu uğurda her zaman bizimle olan ve bizimle olmaya devam edecek eski ve yeni çalışanlarımızla takım ruhunu en iyi şekilde ortaya koyuyoruz. Oluşturduğumuz sinerjiyle aynı çatı altında (aynı masada), farklı bakış açılarıyla herkesin sözüne değer verilen yönetim anlayışımızı sürdürmekte kararlıyız ve bu anlayıştan gurur duyuyoruz.  Başarımızın altında yatan ana nedenin “Biz Olma” bilinci olduğunu bir kez daha kanıtlıyoruz. Yeniliklerin ÖZSAR’a kattığı değerin müşterilerimize de yansıyarak sektörde birlikte ilerleyeceğimizden hiç kuşkumuz yok… Bilgi birikimimizi ve başarımızı paylaşmak için sizleri ÖZSAR’a davet ediyoruz.

ÖZSAR Genel Müdürü Fatih ÇİNAN

Whatsapp