29 junio 2022

Özsar Tekstil Portekiz Fuarı’nda

Yurtdışı hedeflerini büyüten Özsar Tekstil, Porto’da 2-4 Haziran’da düzenlenen Uluslararası Intertex Portekiz Fuarı’na katıldı.

Intertex Fuarı’nda tekstil profesyonelleriyle bir araya gelen Özsar Tekstil Satış Pazarlama Müdürü Ali Yasin Sartık, “Fuar firmamız adına olumlu geçti. Birçok firma ile bir araya geldik. Uluslararası fuarlar firmalar için yeni pazarlara açılan kapının kilit noktası. Özsar Tekstil olarak organizasyonu kaliteli olan uluslararası fuarlara katılım sağlıyoruz. Hem ülkemizi hem firmamızı tanıtarak hedef pazarlarımızda tekstil endüstrisinin lider firmalarıyla bir araya geliyoruz.” diye konuştu.

Yurtdışında yeni pazarlara adım atmak için araştırmalar yaptıklarının altını çizen Sartık, “Türkiye kumaş sektöründe dünya genelinde güçlü bir ortak olmaya devam ediyor. Özsar olarak gerek kalitemiz gerekse performansımızla aranan ve tercih edilen bir firmayız. Dünya çapında da tanınan marka olmak için gerekli adımları atıyoruz. Dünyaca ünlü markaların bir araya geleceği, mevcut piyasa ve piyasanın geleceği hakkında bilgilerin paylaşılacağı, trend ürünlerin yer alacağı fuarlarda biz de yerimizi alıyoruz.” dedi.

Özsar Güncel

+26 ÜLKE

+26 ÜLKE

ÜRETTİĞİMİZ KUMAŞLAR DÜNYANIN HER YERİNDE

+3500 MÜŞTERİ

+3500 MÜŞTERİ

ÖZSAR KURUMSAL SATIŞ AĞI

50 TON

50 TON

GÜNLÜK ÜRETİM KAPASİTESİ

+100 ÇEŞİT

+100 ÇEŞİT

KUMAŞ ÜRETİMİNDE SINIRSIZ SEÇENEK

8 SERTİFİKA

8 SERTİFİKA

ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN ÜRETİM

Özsar’ı Sosyal Medyada Takip Edin

FacebookInstagramLinkedin

Whatsapp