2 Ekim 2022

Texhibition Fuarına ÖZSAR Damga Vurdu

Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde 21-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen TEXHIBITION Fuarı’na Özsar Tekstil damga vurdu. Fuar boyunca standında binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Özsar Tekstil, ünlü markalarla yeni iş birlikleri kurmaya hazırlanıyor.

Hareketli geçen Texhibition Fuarı sonrasında konuşan Özsar Tekstil CEO’su Ali Yasin Sartık, “İstanbul Fuarı beklediğimiz gibi hareketli geçti. Sektörde toptan kumaş üretiminde kalitesiyle tanınan firmamızı pek çok şirketin daha önceden araştırarak standımıza gelmesi bizi sevindirdi. Yerli firmalar kadar yabancı firmaların da yoğun olması ikili görüşmelerimizi hızlandırdı. Daha önce bizimle çalışan çalışmayan birçok firmayla yeni ve yeniden bağlantı kurduk.” dedi.

Sartık, fuarların yeni ufuklar keşfetmek için faydalı olduğunu belirterek, “Yerli ve yabancı pek çok fuarlara  katılıyoruz ancak katılım konusunda seçici davranıyoruz.  Bu fuarlara katılmamızdaki tek amaç yeni iş bağlantıları kurmak değil. Özsar Tekstil olarak kumaş sektöründeki yeni gelişmeleri takip edebilmek, sektörü yakından incelemek ve daha iyi tanımak için önemli gördüğümüz fuarlarda yer almak istiyoruz. Bu görüşümüz günün sonunda yeni iş birliklerini de beraberinde getiriyor.” diye konuştu.

 

 

Özsar Güncel

+26 ÜLKE

+26 ÜLKE

ÜRETTİĞİMİZ KUMAŞLAR DÜNYANIN HER YERİNDE

+3500 MÜŞTERİ

+3500 MÜŞTERİ

ÖZSAR KURUMSAL SATIŞ AĞI

50 TON

50 TON

GÜNLÜK ÜRETİM KAPASİTESİ

+100 ÇEŞİT

+100 ÇEŞİT

KUMAŞ ÜRETİMİNDE SINIRSIZ SEÇENEK

8 SERTİFİKA

8 SERTİFİKA

ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN ÜRETİM

Özsar’ı Sosyal Medyada Takip Edin

FacebookInstagramLinkedin

Whatsapp