Kalite önceliğimiz.

Sürdürülebilir, çevreci, inovatif yaklaşım.

Özsar Tekstil sürdürülebilir, kârlı büyüme yaklaşımıyla hareket ediyor. Geleceğe, güçlü dönüşümlere ve iş birliklerine inanıyor.

Tesislerimiz

32.000 m2 üretim alanı, 50 ton günlük kapasite...

Özsar, dünya genelinde kabul gören sertifikalarımızla üretim proseslerimiz kalite standartlarına uygun gerçekleştirilmektedir.

deneme

1988'den beri Türkiye'nin tekstil üreticisi

Müşteri İlişkileri

Neden Özsar?

Özsar Tekstil, her zaman hazır bin ton regüle kumaşıyla, dünyanın her yerine hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştirmektedir.

DETAYLAR

Temsilciliklerimiz

Temsilcilik Başvurusu

Üretiminin önemli bir bölümünü ihraç eden Özsar, dünyanın farklı bölgelerinde satış ağını genişletmektedir. Temsilcilik koşullarını öğrenmek ve süreç hakkında bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

Özsar Güncel

+26 ÜLKE

+26 ÜLKE

ÜRETTİĞİMİZ KUMAŞLAR DÜNYANIN HER YERİNDE

+3500 MÜŞTERİ

+3500 MÜŞTERİ

ÖZSAR KURUMSAL SATIŞ AĞI

50 TON

50 TON

GÜNLÜK ÜRETİM KAPASİTESİ

+100 ÇEŞİT

+100 ÇEŞİT

KUMAŞ ÜRETİMİNDE SINIRSIZ SEÇENEK

8 SERTİFİKA

8 SERTİFİKA

ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN ÜRETİM

Medya Merkezi

SENAYİ SARTIKYönetim Kurulu Başkanı

1988 yılından bu yana yürüdüğümüz her yolun gül bahçesi olmadığını ve olmayacağını bilerek, üzerinde ince düşünülmüş, birbirini takip eden emin adımlarımızla sektörün öncü kuruluşu haline geldik. Çeyrek asrı aşan bir firmayı bu günlere getirebilmek kolay olmadı. Başarı için öncelikle azim olması gerektiğini biliyordum… Kumaş sektörüne patron olarak değil işçi olarak başladım. Temelden başlamanın en olumlu yanı, yıllar içinde beraberinde gelen mesleki tecrübe, sektörel bilgi birikimi ve donanım oluyor. Bugüne baktığımızda kumaşta aranan marka olmak bizim en büyük gururumuz, bu da kalite, performans ve tecrübemizi piyasaya kanıtladığımız için kendiliğinden oluşan bir olgu...

ДЕТАЛИ

Videolar

Özsarı Sosyal Medyada Takip Edin

FacebookInstagramLinkedinYoutube

Whatsapp