Top.Mail.Ru

Hedefimiz Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Özsar Tekstil Fabrika Müdürü Elif Aydın, üretilen kumaşın yüksek kalitede olması ve müşteri memnuniyetini sağlaması için kalite kontrol sürecinin önemli olduğunu belirterek, “Üretim sürecimizde, kalite kontrol laboratuvarımıza gönderilen kumaş örneklerinin dayanıklılığı, çekme gücü, renk haslığı ve diğer özellikleri test edilerek onay verilmekte ya da gerekli düzeltmelerin gerçekleştirilmesi için ilgili birimlere rapor edilmektedir. Son kontrollerin ardından yüzeyi, renkleri, kalınlığı, tuşesi ile yüksek kalite standartlarına sahip olan kumaşlarımız müşterilerimize sunulmaktadır.” dedi.

Kalite kontrolün kumaş üretiminin her aşamasında yapılması gerektiğinin altını çizen Aydın, “İplik seçiminden nakliyesine kadar geçen süreçte her detay bizim için büyük önem taşımaktadır. İlk aşamamızdan son aşamamıza kadar ürünlerimizin tamamı kalite kontrolden geçirilir. Kumaş üretiminde kullanılacak olan hammadde, kalite kontrol birimi tarafından titizlikle incelenir. Bu aşamada, hammadde kalitesi ve özellikleri gözlemlenir. Kumaş üretim sürecinde, her aşamada ölçümler yapılır ve denetimler gerçekleştirilir, herhangi bir hata varsa tespit edilir ve sorun giderilir.” diye konuştu.

 

Teknolojimizi yeniliyoruz

Özsar Tekstil Üretim Müdürü Oğuzhan Sartık, üretimdeki hedeflerinin yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğunu dile getirerek, “Örme kumaş üretimi ve boyama işlemlerinin her aşamasında yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar kullanıyoruz. Kalite kontrol birimimiz, örme kumaş üretimi ve boyama işlemlerinde müşterilerimizin isteklerini en yüksek standartlarda karşılamak için titizlikle çalışmaktadır. Hammadde seçiminden başlayarak üretim sürecinin her aşamasında katı bir kalite kontrol protokolü uygulamaktadır.” dedi.

Renk tonu ve eşleşmesi, dayanıklılık, haslık, gramaj, uzama oranı, direnci, dokusu gibi birçok özelliğin kalite kontrol ekibi tarafından kayda alındığını anlatan Sartık, sözlerini şöyle sürdürdü; “Üretim sürecimizde, kumaşın kalitesini belirleyen konularda uzman ekibimiz detaylı çalışma yaparak üretim sürecimizin her aşamasında gerekli denetlemeleri ve düzetmeleri yapmaktadır. Kumaşlarımız örme ve boya aşamalarını tamamladıklarında kalite kontrol birimimiz, müşterilerimize ürünlerimizin yüksek kalitede olduğundan emin olmaları için tamamen şeffaf bir yaklaşım sergiler.”

Özsar Güncel

+ 0 Ülke

Ürettiğimiz Kumaşlar Dünyanın Her Yerinde

+ 0 Müşteri

Özsar Kurumsal
Satış Ağı

0 Ton

Günlük
Üretim Kapasitesi

+ 0 Çeşit

Kumaş Üretiminde Sınırsız Seçenek

0 Sertifika

Uluslararası Standartlara Uygun Üretim